Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 17.12.2014 21:10
Nie, GTA San Andreas 2 NIE pojawi się na PlayStation w 2015 roku
3506V

Nie, GTA San Andreas 2 NIE pojawi się na PlayStation w 2015 roku

Podekscytowane 42 tysiące osób udostępniło fałszywą informację prasową wskazującą na to, że GTA: San Andreas 2 jest w produkcji. Dałoby się na to przymknąć oko, gdyby nie fakt, że największe amerykańskie gazety zrobiły to samo. Ba! Nawet dowiemy się z nich, co w San Andreas 2 miałoby być.

Są takie momenty, kiedy pisząc o czymkolwiek, chcę się usiąść i rozpłakać. Rozprzestrzenienie fałszywego komunikatu prasowego bez jakiejkolwiek weryfikacji jest niestety takim momentem. W szczególności, jeśli robią to dziennikarze dostający za to ciężkie pieniądze. Zobaczmy, co też miało zawierać „GTA: San Andreas 2”.

Grand Theft Auto: San Andreas 2 zostało w końcu potwierdzone tydzień po niespodziewanej zapowiedzi Rockstara na PlayStation Experience. Gra będzie miała miejsce w 1999 roku, 7 lat po wydarzeniach z pierwszej części produkcji. CJ powróci jako główny bohater i będzie ponownie udźwiękowiony przez Younga Malaya.

W trakcie demonstracji tytułu dla kilku skrupulatnie wybranych dziennikarzy został zaprezentowany tryb pojedynczego gracza na PlayStation 4. Kilka rzeczy z poprzedniej części gry powróci w nowej odsłonie.

Znowu będziemy mogli jeść w Cluckin’ Bell, zmieniając wagę naszego ciała. Powróci również siłownia oraz praca nad mięśniami. Ze względu na grafikę nowej generacji konsol efekty mogą być całkiem zabawne.

Gracz będzie mógł także werbować członków gangu, którzy pomogą mu w jego zbrodniach. Pojawi się także koszykówka, w którą będziemy mogli grać, pozyskując przy okazji pieniądze. Jeśli przegramy i nie zapłacimy, to członkowie naszego gangu zwrócą się przeciw nam.

W tytule pojawią się także głosy gwiazd, które użyczą swych talentów poszczególnym postaciom.

Grand Theft Auto: San Andreas 2 pojawi się na PS4, Xbox One i PC w 2015 roku.

Ciekawe, co na to sam Rockstar?

Źródło: http://www.gamesreviews.com/news/12/no-grand-theft-auto-san-andreas-2-isnt-coming-2015/

Tagi: Grand Theft Auto: San Andreas playstation 4 Rockstar