Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.12.2014 18:15
Znamy europejską datę premiery The Awakened Fate Ultimatum!
1187V

Znamy europejską datę premiery The Awakened Fate Ultimatum!

Kontynuacja The Guided Fate Paradox (PS3), The Awakened Fate Ultimatum (PS3) pojawi się w Stanach i Europie w trzech różnych limitowanych edycjach. Wiemy czym się będą różnić i kiedy je dostaniemy.

Pierwsza z nich nosi tytuł Ultimate Fate Edition i jest najbardziej rozbudowaną wersją ze wszystkich. Oto co wchodzi w jej skład:

  • Egzemplarz gry
  • Wyjątkowe pudło
  • Płyta ze ścieżką dźwiękową
  • Artbook
  • Dwie monety o średnicy wynoszącej około 4 cm
  • Zestaw "anielskich" i "diabelnych" kart


Wszystko to w cenie 59.99$.

Reszta zestawów ma w sobie prawie to samo, ale już bez monet i z podziałem na odpowiednie zestawienia kart - tak jak mówią ich nazwy. Angelic Limited Edition i Devilish Limited Edition będzie można zakupić w cenie 54.99$. Ich zdjęcia możecie znaleźć w poniższej galerii, wraz z obrazkami przedstawiającymi poszczególne elementy edycji limitowanych. Można również składać przedpremierowe zamówienia na standardowe edycje, które kosztują 39.99$. Wszystko tutaj, w oficjalnym sklepie NIS America.Akcja gry osadzona jest kilka lat po wydarzeniach z poprzednika. Wcielamy się w nową postać, zaatakowaną przez grupę diabłów. Na ratunek przychodzi jednak tajemnicza dziewczyna. Protagonista budzi się następnie w nieznanym sobie miejscu, w samym środku wojny pomiędzy aniołami i demonami. Gra ma charakteryzować się losowo generowanymi lochami, unikalnym stylem artystycznym i konsekwencjami naszych wyborów, których dokonamy jako anioł lub demon.

The Awakened Fate Ultimatum (PS3) pojawi się w Europie 20 marca 2015 roku, z kolei w Stanach o trzy dni wcześniej. Póki co zapowiedziano tylko wersję na PlayStation 3.

Źródło: http://gematsu.com/2014/12/awakened-fate-ultimatum-release-date-set

Tagi: