Marek Kłos Marek Kłos 16.12.2014 12:17
Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiedziany
843V

Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiedziany

CI Games nie próżnuje. Po wydaniu całkiem udanego Lords of the Fallen (PS4), warszawska firma podała dziś do wiadomości, że jest w trakcie zaawansowanych prac nad Sniper: Ghost Warrior 3 (PS4).

Gra pojawi się na konsolach obecnej generacji oraz PC na początku 2016 roku. Taktyczna strzelanka AAA tworzona jest od podstaw przez grupę najlepszych ludzi w CI Games, w skład której wchodzą tacy twórcy jak choćby Steve Hart, były starszy producent Sniper Elite V2 w Rebellion, czy ex członek Marines - Paul B. Robinson, który związany jest z branżą gier od ponad 20 lat.

Gry z serii Sniper: Ghost Warrior sprzedały się łącznie w ponad 5,5 milionach kopii, dlatego też deweloper pragnie zainwestować spore środki i bardzo przyłożyć się do kolejnej odsłony serii. Jak mówi Marek Tymiński, CEO CI Games:

Jesteśmy w pełni zobowiązani do stworzenia gry AAA, która dostarczy graczom ostatecznego, pierwszoosobowego doświadczenia snajperskiego.

Akacja Sniper: Ghost Warrior 3 (PS4) osadzona będzie we Wschodniej Europie. Gracz wcieli się w rolę snajpera wplątanego w konflikt toczący się pomiędzy trzema walczącymi frakcjami. Wszystko rozgrywać się będzie w realistycznym środowisku, w którym gracz zdecyduje jak podejść wroga. Nie linearna, otwarta rozgrywka na dużych mapach zapewni elastyczne podejście do gry. Sniper: Ghost Warrior 3 (PS4) zaoferuje intrygujące wyzwania dla graczy lubujący się w taktyce, lecz wciąż będzie przystępny dla fanów pierwszoosobowych strzelanek.

Źródło: http://www.neogaf.com/

Tagi: CI Games playstation 4 Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiedź gry