redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 19.12.2014 19:00
Konkurs! Wygraj limitowaną konsolę PlayStation 4 20th Anniversary!
4528V

Konkurs! Wygraj limitowaną konsolę PlayStation 4 20th Anniversary!

Jakiś czas temu mogliście przeczytać, że limitowana wersja konsoli PS4 sprzedała się na eBayu za 20 tysięcy dolarów. Jeśli chcecie wejść w posiadanie takiego zestawu (wyprodukowano 12300 konsol na cały świat) to wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie, organizowanym razem z Sony Computer Entertainment Polska.

Co trzeba zrobić? Wysłać zdjęcie przedstawiające was jako największych fanów marki PlayStation. Może to być kolekcja gier, coś unikatowego w Waszym posiadaniu, cokolwiek związanego z marką PlayStation, co pokaże, że zasługujecie na tytuł Fana PlayStation numer 1. Dodatkowo punktowane będą elementy nostalgiczne, nawiązujące do pierwszego PlayStation. Dodatkowo na każdym zdjęciu musi być widoczne logo PSSite.com, możecie je wydrukować, napisać/narysować, albo odpalić stronę internetową na tablecie/TV.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy redakcji - redakcja(małpa)pssite.com, podając w tytule Konkurs PlayStation. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 grudnia godziny 23:59. Na jedną osobę przysługuje jedno zgłoszenie, więc zastanówcie się dwa razy czy Wasza praca jest dosyć dobra.

Regulamin konkursu:

1. Zrób zdjęcie przedstawiające Ciebie jako największego fana PlayStation.
 
2. Pojedyncze zdjęcie w formacie jpg/png przyślij na adres redakcja@pssite.comTermin nadsyłania prac mija 19 grudnia o północy.
 
3. Redakcja PS Site wraz z przedstawicielami organizatora konkursu - Sony Computer Entertainment Polska - wybierze 1 najlepszą pracę.
 
4. Nagrodą w konkursie jest konsola PlayStation 4 w wydaniu 20th Anniversary.
 
5. Wyniki konkursu ogłosimy na PSSite.com w środę, 24 grudnia o godzinie 12:00.
 
6. W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres redakcja@pssite.com.
 
7. W konkursie nie mogą brać udziały osoby współpracujące z Sony Computer Entertainment Polska oraz portalem PSSite.com, a także osoby z nimi spowinowacone.

Tagi: konkurs playstation 4