Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 11.12.2014 21:22
Miniserial o Larze Croft oficjalnie zapowiedziany
1018V

Miniserial o Larze Croft oficjalnie zapowiedziany

Stephen Lunsford, aktor i reżyser oficjalnie zapowiedział, że powstanie miniserial Tomb Raider. Będzie pełnił rolę wstępu do Rise of the Tomb Raider (PS4) i pomostu pomiędzy przygodami Lary z 2013 roku, a nową odsłoną serii.

Nie wiemy jeszcze niestety dokładnie, o czym właściwie będzie, ale oficjalny komunikat Lunsforda wskazuje, że fani nie będą mieli, na co narzekać.

Jestem szczęśliwy, mogąc poinformować Was, że będę tworzył miniserial Tomb Raider, który pojawi się w tym samym czasie, co Rise of the Tomb Raider (PS4). Będzie służył za wstęp dziejący się przed wydarzeniami z gry oraz ewentualnym filmem. Na razie jeszcze jest w produkcji, ale pracujemy ciężko, aby dostarczyć Wam najlepszą do tej pory Larę na żywo. Chciałbym także podziękować studiu Crystal Dynamics za wsparcie.

Tak, dobrze przeczytaliście. Oprócz miniserialu i gry prawdopodobnie dostaniemy również film. Miniserial jest jeszcze w produkcji, więc nawet nie wiemy, ile właściwie będzie miał odcinków, ani tym bardziej, jaka z aktorek wcieli się w Larę. Angelina Jolie niestety już w tę rolę się nie wcieli.

Źródło: http://www.thesixthaxis.com/2014/12/10/tomb-raider-getting-the-mini-series-treatment/

Tagi: Crystal Dynamics playstation 4 Rise of the tomb raider