Daniel Stroński Daniel Stroński 11.12.2014 16:41
Twórcy Stick It To the Man szykują najazd wikingów-zombie
967V

Twórcy Stick It To the Man szykują najazd wikingów-zombie

Przygodówka Stick It to the Man (PS4) (dostępne w Plusie w maju 2014 roku) pozytywnie zaskoczyła absurdalnym humorem, przywołującym na myśl Psychonauts czy serię Deathspank. Jej twórcy, studio Zoink!, przedstawili swój kolejny projekt, a jest nim co-opowy hack'n'slash z nieumarłymi wikingami!

Zombie Vikings (PS4) to dwuwymiarowy hack'n'slash, który nie obędzie się bez zwariowanej historii - stąd nazwa "story brawler" używana przez dewelopera. Szalone postaci, zakręcona fabuła, świetny voice-acting - czego chcieć więcej?
 
W grze poznamy dzieje Lokiego, który wykradł Odynowi jego jedyne oko. Ślepy Odyn w akcie rozpaczy wzywa czterech legendarnych zombie wikingów: Gunnborga, Seagurda, Hedgy'ego oraz Caw-kaę. Ich zadaniem będzie odzyskanie oka, co ma pozwolić odejść ze świata w spokoju.
 
Bohaterowie posiadają unikalne zestawy umiejętności i każdym ma się grać zupełnie inaczej. Jedna z postaci połknęła ośmiornicę i "wyzwala" ja podczas walki, inna z kolei potrafi odczepić własną głowę i zarzygać kwasem wrogów.
 
Zombie Vikings (PS4) została zaplanowana na przyszły rok.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: galeria playstation 4 Stick it to the man zoink! zombie vikings