Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.12.2014 13:31
Capcom zapowiada kolejne niespodzianki na przyszły rok
576V

Capcom zapowiada kolejne niespodzianki na przyszły rok

Ucieszyła Was zapowiedź Street Fighter V (PS4)? Jeszcze w tym miesiącu ujawniona ma zostać jeszcze jedna produkcja, a 2015 rok ma być prawdziwym, wydłużonym dniem dziecka dla każdego gracza. W najnowszym numerze Famitsu pojawił się długi wywiad z trzeba pracownikami Capcomu, którzy uchylili rąbka tajemnicy.

Głos zabrali: reżyser Dragon's Dogma (PS3) - Hideaki Itsuno, producent Dragon's Dogma: Dark Arisen (PS3) - Minaeu Matsukawa i producent serii Sengoku Basara - Hiroyuki Kobayashi. Co mieli do powiedzenia?

Itsuno:

Mamy kilka gier w procesie produkcyjnym. Jedna z nich zbliża się nawet do ostatnich faz. Zaczniemy je ujawniać w najbliższym czasie.

Matsukawa:

Pracujemy bardzo ciężko by ludzie wreszcie mogli dowiedzieć się nad czym pracujemy i co wyjdzie w 2015 oku by podekscytować ich jeszcze bardziej.

Kobayashi:

2015 rok jest 10-leciem serii Sengoku Basara. Możecie spodziewać się wielu ekscytujących zapowiedzi z tej okazji. 

Mając na uwadze ostatnie pogłoski o nowym Devil May Cry, Dragon's Dogma 2 lub Online i niechybną zapowiedź siódmej odsłony serii Resident Evil - będzie ciekawie. Najbardziej prawdopodobna jest jednak kolejna Sengoku Basara, które jest niczym innym jak capcomową odpowiedzią na serię Dynasty Warriors od Koei Tecmo.

Źródło: http://gematsu.com/2014/12/dragons-dogma-director-teases-new-game-announcement-coming-soon

Tagi: Capcom devil may cry dragon's dogma 2 playstation 4 sengoku basara