Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.12.2014 14:47
Pierwsze materiały z nowej gry Davida Jaffe! Oto Drawn to Death!
768V

Pierwsze materiały z nowej gry Davida Jaffe! Oto Drawn to Death!

Dzisiaj w końcu możemy dowiedzieć czym jest nowa gra Davida Jaffe - weterana takich gier jak Twisted Metal: Black (PS2) i God of War (PS2). "Zarysowani na śmierć" to arenowa strzelanina stylizowana na rysunki rodem z zeszytu ucznia o dość krwawej wyobraźni. Sam twórca zapowiada grę jako coś, czego nie było do tej pory.

Dlaczego ta gra jest wyjątkowa? Ano dlatego, że ma nietypowy charakter rozgrywki i stylistykę o której mowa na wstępie. Świat w którym toczy się akcja gry to według słów Davida, zeszyt bardzo kreatywnego nastolatka, którego rysunki przedstawiają dziwaczne i brutalne obrazy z niesamowitymi i ekscytującymi fantazjami. Rozgrywka ma być staro-szkolna i głównym jej trzonem jest tryb Fre-for-All Deathmatch dla czterech graczy. Zadaniem każdego z uczestników będzie opanowanie umiejętności postaci i wymyślanie skutecznych strategii w unicestwianiu innych narysowanych. To co widać na materiale poniżej, jest zaledwie wstępem do tego czym będzie Drawn to Death (PS4). Warto dodać, że prezentowany materiał to pre-alpha.David Jaffe zachęca do odwiedzania oficjalnej strony gry i zapisywanie się do wczesnego dostępu (early-access), dzięki czemu każdy kto wpisze się jeszcze w ten weekend otrzyma jedyny w swoim rodzaju przedmiot, który po weekendzie przepadnie na zawsze. Tymczasem my oczekujemy kolejnych informacji, a David wraca do studia, by pracować nad swoimi rysunkami.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/12/06/introducing-drawn-death-ps4-arena-shooter-david-jaffe/

Tagi: David Jaffe drawn to death playstation 4 playstation experience psexperience The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency