Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.12.2014 19:51
Nie będzie Cię na PS Experience? Twórca Amplitude i tak pokaże Ci grę
430V

Nie będzie Cię na PS Experience? Twórca Amplitude i tak pokaże Ci grę

Człowiek kierujący projektem, który jest wersją HD Amplitude znanego z PS2, zaprasza wszystkich którzy nie będą mogli pojawić się na jutrzejszej imprezie Sony, na małą prezentację wideo.

Dowiemy się między innymi jak wygląda gra, na czym polega i jak wykorzystuje pada do PlayStation 4. Wszystko jest jednak póki co w wersji niedokończonej i wymaga dopracowania, ale to przecież tylko demonstracyjna wersja gry sprzed etapu alpha. Oczywiście, prezentacja pojawia się tak wcześnie po to tylko, aby gracze mogli ocenić z jakim konceptem mają do czynienia.

Materiał umieszczony poniżej skupia się na trybie dla pojedynczego gracza, ale istnieje również tryb wieloosobowy, który zostanie zaprezentowany kiedy indziej. Widać, że lightbar w Dualshock 4 zmienia swoje kolory wraz z tym co dzieje się w grze. Po wybraniu pojazdu i trybu, Ryan Lesser pokaże materiał prosto z wczesnej wersji gry, w trakcie przechodzenia planszy.To co widać na wideo, będzie możliwe do samodzielnego sprawdzenia na PlayStation Experience, który odbędzie się w dniach 6 i 7 grudnia tego roku. A co jeszcze znajdzie się na imprezie? Pełną rozpiskę macie tutaj.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCeV9L-VgzdTvTF6scAw1Qqg

Tagi: amplitude harmonix playstation 4 playstation experience