Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 05.12.2014 18:40
The Elder Scrolls Online na konsole wciąż żyje
537V

The Elder Scrolls Online na konsole wciąż żyje

Chociaż ciężko powiedzieć, że ma się dobrze. ZeniMax wciąż eksperymentuje nad The Elder Scrolls Online (PS4), próbując ożywić twór niczym Frankensteina. Deweloper nadal pracuje nad tytułem, choć „jest jeszcze za wcześnie, aby cokolwiek mówić o premierze”.

Niedawno na oficjalnym blogu studia o konsolowej wersji The Elder Scrolls Online (PS4) pisał Matt Firor, reżyser produkcji.

Wersje na konsole są grywalne, ale wciąż jest jeszcze za wcześnie, aby cokolwiek mówić o premierze.

ZeniMax chce, aby wersje konsolowe miały chociaż zaimplementowany system „Justice and Champion”, który pojawi się na komputerach stacjonarnych dopiero w styczniu.

Przypominamy, że The Elder Scrolls Online na Xbox One i PlayStation 4 nie jest po prostu portem z pecetów i maków.

Zastąpiliśmy całkowicie interfejs pecetowy specjalnie zaprojektowanym UI pod konsole i pady. Wzięliśmy także pod uwagę, że na konsolach gra się w salonie i na dużych ekranach.

The Elder Scrolls Online pojawiło się na komputerach stacjonarnych w kwietniu tego roku. Premiera na konsole miała mieć miejsce w czerwcu 2014 roku, ale wciąż jest opóźniana. W międzyczasie ZeniMax walczy z błędami oraz czarnym rynkiem graczy sprzedających przedmioty i złoto poza grą za prawdziwą walutę.

Źródło: http://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/2014/12/04/the-road-ahead---december-4

Tagi: playstation 4 The Elder Scrolls Online Zenimax