Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 01.12.2014 20:19
Sony podkręca atmosferę trzymanym w sekrecie trailerem „Emagon” - wideo
1037V

Sony podkręca atmosferę trzymanym w sekrecie trailerem „Emagon” - wideo

„Emagon” albo „No Game”, jak kto woli. Na hiszpańskim blogu PlayStation pojawiła się informacja na temat tajemniczego projektu, który ma zostać pokazany światu 5 grudnia 2014 roku. Biorąc pod uwagę, że informacja pojawiła się tylko w jednym miejscu, ktoś chyba za wcześnie dokonał publikacji.

Poza poniższym materiałem wideo i wpisem z hiszpańskiego blogu nie wiemy niestety wiele więcej. Notka głosi:

Jak wiecie, PlayStation będzie miało już za kilka dni dwadzieścia lat. Jest to dla nas bardzo specjalna okazja, gdyż nigdy nie myśleliśmy, że nasz szaraczek zaprowadzi nas do miejsca, gdzie stoimy obecnie. Dlatego mamy dla Was z tej okazji prezent. Będziecie musieli jednak chwilę na niego jeszcze poczekać. 5 grudnia poznacie trzymany w najściślejszej tajemnicy sekret.

Pozwoliliśmy sobie zawrzeć również polskie tłumaczenie do materiału wideo:

20 lat to kupa czasu. Rozejrzyjcie się wokoło i zobaczcie wszystko, co posiedliście. Rządziliście setkami miejsc, podbijaliście i wyzwalaliście, budowaliście i niszczyliście. Byliście niczym światło postawione naprzeciw ciemności. Czasy się jednak zmieniły, a zabawa się skończyła. Pierwszy raz Wasze czyny będą miały realną konsekwencję. Potrzebują Waszej pomocy. Wiem, że możecie ją usłyszeć. Ich los jest w Waszych rękach.

Zapowiedź jakiejś nowej gry? Half Life 3 potwierdzony jako gra na wyłączność PlayStation 4?  A może tytuł trailera, który przeczytany od tyłu jako „No Game” sugeruje nam, że chodzi o coś całkowicie innego? Przekonamy się już za kilka dni.

Źródło: http://blog.es.playstation.com/2014/12/01/emagon-descubre-el-primer-trailer-del-secreto-mejor-guardado-de-playstation/

Tagi: emagon playstation 4 Sony wideo