Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.12.2014 20:07
Już w środę niespodziewana zapowiedź nowych gier na konsole Sony?
1336V

Już w środę niespodziewana zapowiedź nowych gier na konsole Sony?

The Game Awards - 5 grudnia. PlayStation Experience - 6-7 grudnia. Na te dni czeka większość z nas licząc na niesamowite zapowiedzi nowych gier. Jak się jednak okazuje, japoński oddział Sony nie ma zamiaru się obijać i w 20 urodziny marki PlayStation, czyli 3 grudnia szykuje dla nas coś ekstra.

W środę rano naszego czasu odbywać będzie się coroczne rozdanie nagród PlayStation Awards, na którym nagrodzone zostaną najlepiej sprzedające się gry na konsolach Sony. Z reguły nie byłoby w tym nic interesującego gdyby nie wypowiedź redaktora naczelnego Famitsu - Katsuhiko Hayashiego.

Jako, że przyznanie nagród współgra z 20-leciem marki PlayStation, prawdopodobnie będzie bardziej uroczyście i z większą pompą niż zazwyczaj. Śmiało mogę powiedzieć, że Sony przygotowało mnóstwo niespodzianek, które idealnie dopasują się do tego święta.

Mając na uwadze pozycję w branży Hayashiego, śmiało można założyć, że wie o czymś dużym, czymś czego dopiero się dowiemy. Całość będziemy mogli zobaczyć w tym miejscu, o godzinie 8:30 naszego czasu.

Źródło: http://gamestalk.net/ps-award/

Tagi: japonia playstation 4 playstation awards Sony