SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 13.05.2010 08:32
6 minut z Black Leopard: Yakuza New Chapter
687V

6 minut z Black Leopard: Yakuza New Chapter

Wczoraj Zax pisał o dacie premiery i oficjalnej nazwie, jaką przybrała Yakuza na PSP. Dzisiaj w Sieci wylądował pierwszy, prawie 6 minutowy filmik prezentujący zarówno słynne cut-scenki jak i samą rozgrywkę. Jest lepiej niż dobrze.xxxxx

 

 

Już wcześniej było wiadomo, że do produkcji filmików Sega zatrudniła Spooky Graphic - tokijskie studio zajmujące się tworzeniem animacji. Efekt jego prac możecie podziwiać na trailerze poniżej, ja dodam tylko, że wygląda to wszystko naprawdę fajnie a komiksowy styl nadaje serii zupełnie nową barwę. Zresztą rzućcie okiem na kilka nowych zrzutów z ekranu.   

 

 

 

 

 

Co do samej rozgrywki, to widać jak na dłoni, że nie będzie się ona specjalnie różniła od tej z pierwowzoru. Podczas walk przyjdzie nam wykonywać znane w serii specjale (po wcześniejszym naładowania paska HEAT), skorzystać z przedmiotów przyozdabiających krajobraz czy też zapoznać przeciwnika z elementami otoczenia (vide rzut na barierkę). Można jednak zauważyć, że tak jak zapowiadali twórcy, pojedynki będą teraz znacznie bardziej dynamiczne, co wiąże się również z zupełnie innym stylem walki, jaki prezentuje Tatsuya Ukyou (główny bohater gry). Podobnie jak w poprzednich odsłonach, powozimy się po ulicach Kamurucho i z tego co możemy zobaczyć na trailerze są to tereny dobrze nam znane (miedzy innymi sklep dyskontowy Don Quijote). Mam jednak nadzieję, że Sega pokusi się o dodanie kilku nowych miejscówek, bo jakby nie patrzeć odwiedzamy tę lokacje już piąty raz. Warto również nadmienić, że najprawdopodobniej powróci cała masa znanych mini-gierek i questów, w tym słynna już arena. Po zaprezentowanym filmiku nie mam już żadnych wątpliwości, że Yakuza na PSP spełni moje oczekiwania. Dla wielbicieli serii będzie to zakup obowiązkowy.

 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: yakuza