Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.11.2014 12:27
Dzisiaj światowa premiera Tales from the Borderlands!
713V

Dzisiaj światowa premiera Tales from the Borderlands!

Od dziś w Stanach Zjednoczonych na PlayStation 3 i PlayStation 4 można zagrać w Tales from the Borderlands (PS4). Tym samym nacierają pierwsze oceny gry i materiały prosto z pierwszego odcinka. A kiedy my go dostaniemy?

Tales from the Borderlands (PS4) to gra stworzona przez studio Telltale Games słynących przede wszystkim z bardzo dobrze ocenianych serii The Walking Dead i The Wolf Among Us. Przy tworzeniu pomogli ludzie z Gearbox Software, którzy są odpowiedzialni za dostarczenie nam Borderlands™ (PS3). Gra ma więc zachować wszystkie charakterystyczne cechy produkcji z obu obozów i opowiadać wydarzenia jakie zaistniały po wszystkich dotychczasowych wydarzeniach - czyli po Borderlands™ 2 (PS3).Od dzisiaj wszyscy Amerykanie posiadający PlayStation 3 i PlayStation 4, mogą zagrać w pierwszy odcinek Tales from the Borderlands (PS4). My jako Europejczycy, dostaniemy go dopiero 3 grudnia tego roku. Póki co musimy zadowolić się więc materiałami napływającymi ze streamów choćby stąd. Pojawiły się również pierwsze oceny.

Wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić jak gra prezentuje się w akcji. Jest to 21 minut materiału prosto z gry. Oczywiście spoilery.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-25-tales-from-the-borderlands-released-on-steam-today

Tagi: borderlands Gearbox Software PLAYSTATION 3 PlayStation 4 Tales from the Borderlands Telltale Games