Daniel Stroński Daniel Stroński 30.10.2014 14:34
Beta aplikacji odtwarzającej nasze wybory z serii Dragon Age już dostępna
770V

Beta aplikacji odtwarzającej nasze wybory z serii Dragon Age już dostępna

Czego dokonał Wasz Warden? Czego dokonał Wasz Hawke? U boku kogo walczyliście, z kim romansowaliście? Wszystkie kluczowe decyzje poprzednich dwóch części serii Dragon Age możemy już zapisać w specjalnej aplikacji, która na ich postawie dostosuje świat Dragon Age: Inkwizycja (PS4) pod nasze wybory, niezależnie od platformy, na jakiej graliście.

Co zrobić, by sprawdzić, jak działa Keep? Wystarczy udać się pod ten adres, zalogować na swoje konto Origin (lub takie stworzyć) i zacząć odtwarzać swoje wybory z Dragon Age: Origins (PS3) i Dragon Age II (PS3).

Albo wiecie co? Zmieńcie je trochę, każdemu zdarza się robić błędy. Ja nikomu nie powiem.

To świetna okazja dla osób, które miały do czynienia z serią na pecetach - sterowanie na PS3, szczególnie w przypadku pierwszej części, pozostawiało wiele do życzenia. Dragon Age: Inkwizycja (PS4) wygląda zaś niczym stworzona pod pada, więc najwyższy czas przesiąść się na konsole! Save'ów i tak nie zaimportujemy.

Nakarmiliście więźnia w Ostagarze? Są tu nawet takie szczegóły! Ale nie ma co się martwić - animowane filmiki z narracją przypomną Wam wydarzenia z obu gier. A kiedy już odtworzycie wszystkie podjęte wcześniej decyzje, gotowy stan świata przeniesiemy do dowolnej wersji Inkwizycji, której premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu, 21 listopada.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-30-dragon-age-keep-enters-open-beta

Tagi: Dragon Age: Inkwizycja inquisition playstation 3 playstation 4