Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.10.2014 18:11
Toukiden było ograniczone przez PSP. Możliwa wersja na konsolę stacjonarną
544V

Toukiden było ograniczone przez PSP. Możliwa wersja na konsolę stacjonarną

Toukiden: The Age of Demons (PS Vita) w naszej recenzji zebrało raczej pozytywną opinię Daniela. Toukiden Kiwami (PS Vita) wyjdzie w Europie na początku 2015 roku, a producent serii już teraz myśli o przyszłości serii.

Takashi Morinaka w rozmowie z Famitsu przyznaje, że wersja, która pojawiła się na PSP bardzo ograniczała to, co ekipa deweloperska mogła osiągnąć w wydaniu na PS Vita. Ale to ma się zmienić.

Toukiden było udanym projektem na PSP i PS Vita. Jednak nikt nie powinien czuć się zaskoczonym jeśli powiem, że wygląd i możliwości gry były ograniczone przez PSP. Jestem tego świadom i chcę to poprawić wydając serię na konsolach stacjonarnych.

Nie znaczy to jednak, że wersja na PS Vita zostanie porzucona.

Chcę by powstał ekosystem w którym możesz grać w ten tytuł poza domem, a po powrocie do niego będziesz w stanie kontynuować swoją rozgrywkę.

Otrzymaliśmy mnóstwo próśb od zachodnich graczy by grę wydać też na konsoli stacjonarnej, więc jeśli ilość wiadomości będzie utrzymywać się na wysokim poziomie - nie będziemy mieli problemu się za to zabrać.

Patrząc na ostatnie dokonania japońskich deweloperów, w takim przypadku prawie pewna jest wersja na PS i PS Vita z cross-playem i cross-savem, tak jak chociażby w God Eater 2: Rage Burst (PS Vita).

Źródło: http://blog.esuteru.com/archives/7908530.html

Tagi: Koei Tecmo Omega Force playstation portable playstation vita toukiden Toukiden Kiwami