Marek Kłos Marek Kłos 29.10.2014 14:33
Uncharted 3 pojawi się PlayStation 4?
1891V

Uncharted 3 pojawi się PlayStation 4?

Od jakiegoś czasu mówi się po wersji HD, bodajże najbardziej charakterystycznej dla PlayStation 3 serii gier. Do tej pory nie mieliśmy jednak oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji. Jednak są dowody na to, że Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3) pojawi się na najnowszej maszynie Sony.

Post na europejskim blogu PlayStation, w temacie dotyczącym aplikacji YouTube na PS4, ujawnił przypadkowo informację, na którą czekało wielu fanów przygód Nathana Drake'a

Zrzut ekranowy, na blogu jasno pokazuje, że klip został załadowany z gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3), która jak do tej pory nie była dostępna na PlayStation 4.

Nie wiadomo czy Sony specjalnie ujawniło tę informację w takiej formie. Nie wiemy też czy pozostałe części Uncharted trafią na PlayStation 4. Jednak możemy być prawie pewni, że ostatnia gra z serii pojawi się w jakiejś formie na PS4. 

Stawiam orzeszki przeciw brylantom, że Naughty Dog doda przy okazji tryb fotograficzny, dzięki czemu upamiętnimy najciekawsze momenty gry, w której dzieje się tak wiele, że czasem trudno nadążyć.

 

Źródło: http://www.nowgamer.com/

Tagi: Naughty Dog playstation 3 PlayStation 4 Sony Uncharted 3: Oszustwo Drake'a wersja hd