Daniel Stroński Daniel Stroński 28.10.2014 15:26
W Far Cry 4 pojawi się system karmy, a deweloper lubi rzucać koktajlami Mołotowa w zwierzęta
842V

W Far Cry 4 pojawi się system karmy, a deweloper lubi rzucać koktajlami Mołotowa w zwierzęta

System wyborów mających wpływ na karmę bohatera stał się niezwykle popularny w grach z otwartym światem. Na tym pomyśle opiera się seria inFamous i nie tylko, a teraz do tego grona dołączyć ma Far Cry 4 (PS4).

O systemie karmy przebąkiwano już wcześniej, lecz twórcy zwykle pomijają ten aspekt, skupiając się bardziej na co-opie, słoniach czy głównych bohaterach. Jak donosi portal thegamescabin.com, pracujący nad grą Alex Hutchinson powiedział, iż karma nie odegra większej roli, ale wciąż gracz będzie mógł wykorzystać płynące z niej korzyści, by znacznie urozmaicić zabawę z tytułem.

Także tyle względem niewielkiej informacji na temat "wyborów moralnych". Na deser pięć ulubionych momentów szefa studia deweloperskiego, które przytrafiły mu się podczas gry. Nieuważny wysiadł zbyt wcześnie z helikopterka, by po cichu zdjąć strażników wieży, w efekcie czego maszyna w tę wieżę trafiła, zabijając niemal wszystkich. No i ten tekst:

...stanąłem twarzą w twarz z tygrysem. Krzyknąłem 'UUU", jak mała dziewczynka, po czym wyciągnąłem Mołotowa, bo to moja ulubiona metoda walki ze zwierzętami [chory sadysta! - JMB], rzuciłem i BOOM - trafiłem mu prosto w pysk i krzyknąłem YEA!

Premiera gry Far Cry 4 (PS4) w przyszłym miesiącu, 18 listopada.

Źródło: http://www.thegamescabin.com/news-far-cry-4-karma-system-massive-far-cry-4-dev-starting-new-game-next-week/#.VE-ZJvmG-VM

Tagi: far cry 4 playstation 3 PlayStation 4 Ubisoft wideo