Daniel Stroński Daniel Stroński 24.10.2014 11:12
Gdyby Destiny miało Photo Mode...
1595V

Gdyby Destiny miało Photo Mode...

Przycisk SHARE na padzie konsoli PlayStation 4 nie wydawał się wielkim bajerem nowej generacji, a jednak bardzo przyjemnie trzaskać co rusz setki zrzutów i dzielić się nimi ze światem. Co ładniejsze gry dostały opcję specjalnego ustawienia kamery czy nałożenia filtrów, a my się pytamy - co z Destiny (PS4)?

W produkcjach tak pięknych, jak inFamous: Second Son (PS4) czy The Last of Us Remastered (PS4) dodano swego czasu Photo Mode, czyli specjalny tryb pozwalający na zatrzymanie akcji, ustawienie kamery, głębi, filtrów. Dzięki temu nie trzeba się aż tak gimnastykować, by uzyskać efektowny zrzut. Domorośli konsolowi fotografowie-artyści mogli ostatnio spełniać się chociażby w Śródziemie: Cień Mordoru (PS4), które nie jest exclusive'em na konsolach Sony, a jednak tryb dostało.

I tu powstaje pytanie - co z Destiny (PS4)? Można produkcji Bungie wiele zarzucić, ale ciężko powiedzieć cokolwiek złego względem oprawy graficznej. Tylko jak tu robić zrzuty, gdy połowę ekranu zasłania nasza broń i HUD?

Z ciekawym pomysłem wyszedł użytkownik Reddita - TwilightGap. Poprzez wykorzystywanie animacji czynności postaci i inne sztuczki próbuje uchwycić najpiękniejsze widoki z gry i świetnie mu to wychodzi:

Źródło: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2k0vzn/pure_hudless_destiny_wallpapers/

Tagi: Bungie destiny galeria photo mode PlayStation 4