Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 15.10.2014 20:21
Siedem broni głównych w Saints Row: Gat out of Hell
1689V

Siedem broni głównych w Saints Row: Gat out of Hell

Johny Gat nie może umrzeć. Co najwyżej pójdzie do piekła, aby je rozwalić i podporządkować. Nowy dodatek Saints Row: Gat Out of Hell (PS4) przenosi nas w otchłanne czeluści, w których musimy delikatnie dać szatanowi do zrozumienia, że jego czas się właśnie skończył.

Saints Row: Gat Out of Hell (PS4) zostało zapowiedziane stosunkowo niedawno, ale już teraz twórcy nie próżnują w realizacji swoich szalonych pomysłów. Wirtualna rzeczywistość rodem z Matriksa wydawała się zamykać całą historię. Dziś jednak wiemy, że Volition dopiera się rozkręca, a skopanie czterech literek samemu Lucyferowi może okazać się dobrym wpisem do portfolio „Świętych”.

Do tego będziemy potrzebowali oczywiście odpowiedniego arsenału. Cztery sztuki zabierzemy na pewno z poprzedniej części, ale szatańska zbrojownia również nie pozostanie dziewiczo nienaruszona. Na nią składać się będzie dziewięć sztuk piekielnych pukawek, ale to unikalne siedem broni głównych będzie celem naszego pożądania. W przenośni i dosłownie.

Każdy z grzechów będzie reprezentowany przez broń specjalną. Oddając się przykładowo lenistwu, do naszego przenośnego arsenału trafi bardzo wygodny fotel uzbrojony w dwa działka obrotowe. Gniew reprezentować będzie nic innego jak sama Arka Przymierza. Jeśli ktoś pamięta film Indiana Jones i ostatnia krucjata, to może podejrzewać, jak ten przedmiot będzie działać.

Mało? To może pistolet maszynowy strzelający diamentami? Wszyscy przecież wiemy, że „chciwość jest dobra”. Dla fanów nieczystości przygotowano… różowy shotgun prujący pociskami o zapachu odpadów z magazynu Coco Chanel.

W Nowym Hadesie znajdziemy również całkiem sympatyczny mieczyk, którego w razie potrzeby można użyć do ciśnięcia we wrogów kulami ognistymi. Pod „dumą” otrzymamy pistolet, który będzie miał wiele wspólnego z poprzednimi wrogami „Świętych”.

Czym jednak byłoby piekło bez kanibalizmu? Broń strzelająca lodową posypką, która powoduje, że przykryty nią cel staje się bardzo apetyczny dla wszystkich wokoło? Witamy w piekle.

Wszystkie powyższe przyjemności i piekielne rozkosze muszą niestety poczekać aż do 23 stycznia 2015 roku, bo to właśnie wtedy Saints Row: Gat out of Hell ujrzy światło dzienne. Dodatek będzie można kupić osobno, ale też w paczce z Saints Row IV: Re-elected.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/10/15/seven-deadly-weapons-saints-row-gat-hell/

Tagi: playstation 3 PlayStation 4 saints row: gat ouf of hell Volition