Daniel Stroński Daniel Stroński 11.10.2014 11:13
Taktyczny eRPeG Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart również w Europie
532V

Taktyczny eRPeG Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart również w Europie

Seria Hyperdimension Neptunia, gdzie w wojnach konsolowych biorą udział platformy w postaci skąpo ubranych dziewczynek, dorobiła się spin-offa. Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart (PS Vita) w przyszłym roku pojawi się na PS Vicie w Europie.

W przeciwieństwie do świata serii Neptunia, zamiast świata Gamindustri dostaniemy podobny mu, choć oddzielny, Gamarket. Procesory czterech państw są w stanie ciągłej wojny, lecz pewnego dnia dziwna siła odbiera im moce. Teraz CPU muszą się zjednoczyć, by pokonać zagrożenie.

Gra opiera się na turowym systemie walki, w którym poprowadzimy do walki swoje jednostki i wykorzystamy otoczenie w walce z wrogiem. Twórcy chwalą się także licznymi negatywnymi efektami zdobywanymi w bojach, przez które nasza postać może zostać rozpikselowana czy zamieniona w zombie lub... wielkie tofu. Między starciami spędzimy czas z naszymi towarzyszami, a wysoki współczynnik przyjaźni przełoży się na bonusy już na polu walki. 

Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart (PS Vita) pojawi się w Europie i USA na początku przyszłego roku. Póki nie ma odpowiedniego dla nas zwiastuna - oto japoński trailer:

Źródło: AllGamesBeta

Tagi: Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart idea factory playstation vita