Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.10.2014 10:09
Tak Japonia reklamuje PlayStation 4
850V

Tak Japonia reklamuje PlayStation 4

Sprzedaż PS4 w Japonii jest zła. Średnio 7 tysięcy konsol miesięcznie, wyniki gorsze od WiiU, które przecież w oczach wielu ma być niby martwe. Dodatkowo po upływie 33 tygodni, PS4 jest drugą od końca konsolą jeśli chodzi o sprzedaż. W tym samym czasie nawet Dreamcast sprzedawał się lepiej. Sony musi się wziąć do roboty.

Na dzień dobry zaczęto od materiałów wideo, które prezentują nadchodzące produkcje, które skuszą Japończyków. Co my tu mamy? Final Fantasy XV (PS4), Dragon Quest Heroes (PS4), Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4), Resident Evil HD Remaster (PS4), Resident Evil: Revelations 2 (PS4), Grand Theft Auto V (PS4) i wiele innych, mniej nam znanych produkcji.

Czy te tytuły pomogą PS4 przekonamy się w pierwszych kilku miesiącach 2015 roku kiedy to wyjdzie większość z nich. I mimo, że Japonia jest nam odległa, to powinniśmy jednak trzymać kciuki by sprzedaż PS4 ruszyła, a same gry zanotowały dobre wyniki. W innym przypadku producenci gier przeniosą się na sprzęty mobilne. Wykorzystajmy więc jak najlepiej ten łabędzi śpiew konsolowych gier.

Tagi: japonia PlayStation 4 wideo