Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.10.2014 19:39
Niestabilna premiera niestabilnego Battlefield 4 nadwyrężyła zaufanie graczy - Hardline tego nie powtórzy
797V

Niestabilna premiera niestabilnego Battlefield 4 nadwyrężyła zaufanie graczy - Hardline tego nie powtórzy

Davis Sirland, producent z DICE wyjawił, że studio poczyniło pewne kroki, by sytuacja z poprzedniego roku się nie powtórzyła.

W marcu, Blake Jorgensen powiedział inwestorom, że marka Battlefield nie doświadczyła żadnych szkód - mimo iż Battlefield 4 (PS4) był przepełniony wszelkimi niedoróbkami i innymi wadami miesiące po premierze. Dzisiaj słowa DICE brzmią nieco inaczej, tym bardziej że Sirland w rozmowie z GameSpot przyznał, iż zaufanie graczy zostało nadszarpnięte. Teraz firma zrobi wszystko by to zaufanie odzyskać i przedstawiciel ma nadzieję, iż gracze już dostrzegają zmianę ich postępowania.
 
Sirland przyznał również, iż jest pewny że premiera Battlefield: Hardline (PS4) nie będzie powtórką premiery Battlefield 4 (PS4), głównie dzięki wczesnym testom beta (odbywającym się w czerwcu).
To gigantyczny projekt, tak jak każda odsłona serii. Im więcej wsparcia dostaniemy na początku tym lepiej. Na swoje pomysły możemy popatrzeć z różnych punktów widzenia i dzięki temu je pielęgnować. Ponieważ społeczność graczy jest mądrzejsza niż nam się wydaje.
Poczekajmy zatem i sprawdźmy czy te słowa mają jakiekolwiek znaczenie. Premiera Battlefield: Hardline (PS4) ma nastąpić w marcu przyszłego roku.

Źródło: http://www.gamesindustry.biz/articles/2014-10-07-battlefield-4-absolutely-damaged-player-trust-dice

Tagi: Battlefield battlefield: hardline DICE ea playstation 4