Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.10.2014 16:10
Wyciekły zdjęcia z artbooka do Dragon Age: Inkwizycja
1014V

Wyciekły zdjęcia z artbooka do Dragon Age: Inkwizycja

Dragon Age: Inkwizycja (PS4) ma premierę dopiero w połowie listopada: 18-ego w Ameryce i 21-ego w Europie. Nie przeszkodziło to jednak rosyjskim fanom nabyć przedwcześnie artbook. Od tamtej pory do sieci trafiają zdjęcia, dzięki którym mamy kilka nowych informacji.

Pojawiło się trochę nowych informacji o Morriganie. Ostrzegam jednak przed spoilerami, które znajdują się w dalszej treści newsa.

W Dragon Age: Origins (PS3) możliwe było pokonanie Arcydemona dzięki rytuałowi, w którym jeden z bohaterów miał mieć z nią dziecko. Po walce dusza Arcydemona przechodziła do dziecka, które pojawia się w Dragon Age: Inkwizycja (PS4). A o to co mówi o nim treść artbooka:

Wśród wielu nowych postaci pojawiających się w grze, jedna z nich, Morrigan jest znana z poprzedników. Przedstawiana była w różnych strojach w zależności od klimatu, jako postać mądra i tajemnicza. Tym razem jednak ubraliśmy ją w jej klasyczny i ulubiony strój, jaki przyodziewa podczas używania działka. Jej syn (znajdujący się po prawej) ma na sobie odświętny strój Orlesianów, który stylem przypomina ubiór jego matki.

Zdjęcia o którym mowa niestety w sieci już nie ma, ale możecie rzucić okiem na inne w poniższej galerii.

Źródło: http://www.gameranx.com/updates/id/24498/article/dragon-age-3-inquisition---the-game-s-artbook-leaks-early-reveals-info-on-morrigan/

Tagi: artbook BioWare Dragon Age: Inkwizycja dragon age: inquisition playstation 3 PlayStation 4