Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.10.2014 09:47
Legend of Korra będzie miało poziom trudności dedykowany fanom gier Platinum Games
540V

Legend of Korra będzie miało poziom trudności dedykowany fanom gier Platinum Games

Lubicie szaloną jazdę po japońsku jaką serwują nam gry od Platinum Games? Vanquish (PS3), Metal Gear Rising: Revengeance (PS3) czy Bayonetta (PS3) - przykłady tych gier mówią same za siebie. Jeśli w nie graliście wiecie również, że te produkcje mają dość wysoki poziom trudności. W rozwinięciu znajdziecie wideo w którym twórca mówi o tym jak powstawała The Legend of Korra (PS4).

Jak mówi sam Atsushi Kurooka - producent zatrudniony w firmie, wszystko zaczęło się od propozycji Activision. Japońskim deweloperom spodobała się głębia fabuły animacji "Legenda Korry". Docenili dopieszczone sceny walki oraz ich płynność. Wszystko dobrze wyważone i po prostu dobre. Dzięki temu twórcy stwierdzili, że warto podjąć się tego wyzwania.
 

Dla fanów naszych produkcji przygotowaliśmy poziom trudności, który sprosta ich oczekiwaniom. Walka z ostatnim bossem to esencja Platinum Games. Wybuchną Wam głowy.

W poniższym wideo możecie sprawdzić jak gra prezentuje się w akcji.



Gra zapowiedziana jest na datę 22 października tego roku. Od tamtego czasu dostępna będzie do pobrania na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4. Czekacie?

Źródło: http://www.joystiq.com/2014/09/30/the-legend-of-korra-difficulty-level-just-for-platinum-fans/

Tagi: Activision Platinum Games playstation 3 PlayStation 4 the legend of korra