Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.09.2014 17:13
Więcej zdjęć białego iDroida
1952V

Więcej zdjęć białego iDroida

W sieci pojawiło się więcej zdjęć obudowy pozwalającej zamienić iPhone'a 5/S w iDroida znanego z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4). Wcześniej dostępna była jedynie wersja oryginalna - czarna. Teraz jednak, za sprawą zbliżającego się TGS, ujawniono zdjęcia innej wersji kolorystycznej.

W Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4) z iDroida korzystamy gdy wyświetlamy mapę infiltrowanej bazy czy cele misji. Za pośrednictwem tego urządzenia możemy również śledzić ruchy oznaczonych żołnierzy. Jeśli jednak chcemy korzystać z odpowiedniej aplikacji na naszym iPhonie czy innym urządzeniu od Apple wtedy z jego pomocą możemy zarządzać bazą czy sprawdzać nasze statystyki.

Tak natomiast prezentuje się omawiany sprzęt. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej.Biała obudowa będzie dostępna do zakupu na targach Tokyo Game Show, które odbędą się w Japonii od 18-21 września tego roku.

Źródło: http://www.metalgearinformer.com/?p=15847

Tagi: Kojima Productions konami Metal Gear Solid V: Ground Zeroes metal gear solid v: the phantom pain PLAYSTATION 3 PlayStation 4