Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.08.2014 09:00
Final Fantasy Type-0 HD ukończone w 80%. Pierwsze wideo z gry już w weekend
496V

Final Fantasy Type-0 HD ukończone w 80%. Pierwsze wideo z gry już w weekend

Wspominałem wczoraj wieczorem o dobrych czasach dla fanów japońskich eRPeGów? Cóż, nie spodziewałem się, że dzisiaj dostaniemy tak wspaniałą informację. Otóż Final Fantasy Type-0 HD (PS4), a 20-minutowe wideo z gry zobaczymy już w weekend.

O sprawie poinformował serwis IGN, który miał okazję porozmawiać z Hajime Tabatą. Ten przyznał, że gra jest już ukończona w 80%, ale nie może na razie zdradzać żadnej daty kiedy tytuł ten mógłby pojawić się na rynku. Biorąc pod uwagę jednak postęp prac, stawiam najpóźniej na Q1 2015.

Co ważniejsze, potwierdzono nam, że w trakcie PAX Prime, które odbywa się już w ten weekend pokazany zostanie nam nowy materiał z gry. Czego się spodziewać w kwestii grafiki? Raczej poziomu MGS: Peace Walker HD z kilkom usprawnieniami.

Tabatę zapytano także o wydanie gry na Vitę, ale tutaj kluczył nie mówiąc nic konkretnego poza faktem, że cieszy go wydanie gry na duże platformy. Mam nadzieję, że Square zdanie zmieni, bo gdy wyjdzie wersja na Vitę to jestem w stanie kupić Type-0 HD dwa razy.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2014/08/29/pax-2014-final-fantasy-type-0-hd-fast-violent-and-mature

Tagi: final fantasy type-0 hd playstation 4 Square Enix