Marek Kłos Marek Kłos 28.08.2014 15:14
Pierwsza na świecie porcja rozgrywki z Project CARS, bezpośrednio z PlayStation 4
1437V

Pierwsza na świecie porcja rozgrywki z Project CARS, bezpośrednio z PlayStation 4

Doczekaliśmy się. Koniec domysłów. Teraz możecie zobaczyć jak na tym etapie produkcji prezentuje się Project CARS (PS4) na PlayStation 4. Oczywiście musimy wziąć poprawkę na kompresję YouTuba, ale naprawę warto sprawdzić ten materiał.

Choć prowadzący nie bardzo orientuje się jakim pojazdem jedzie, to wygląda mi to na zawody zwane Formula Ford. Odwzorowanie toru jest podobno nieziemskie. Nowością w grach wyścigowych jest także kamera z kasku kierowcy, która wygląda całkiem obiecująco. Dzięki niej, żeby wyraźnie zobaczyć obraz w lusterkach, trzeba skupić na nich wzrok. Gra będzie też od razu gotowa do obsługi projektu morfeusz, gdy ten pojawi się w naszych domach.

Graficznie wygląda to bardzo dobrze, choć nie jest to jakość Driveclub (PS4). Model jazdy z pewnością będzie bardziej realistyczny w Project CARS (PS4), a oprócz tego doświadczymy 60 klatek na sekundę animacji. Gdybym miał wybierać jedną z tych gier, to celowałbym w ekskluziwa od Sony, ale to pewnie dlatego, że lubię arcade no i nie mam kierownicy. Jednak dla fanów symulacji posiadających specjalistyczny sprzęt do grania, to raczej gra Slighty Mad Studios będzie bardziej łakomym kąskiem.

Źródło: http://www.neogaf.com/

Tagi: playstation 4 project cars rozgrywka Slightly Mad Studios sony