Marek Kłos Marek Kłos 28.08.2014 14:09
Kolejne nowości trybu wieloosobowego Call of Duty: Advanced Warfare zbliżają grę do gatunku MMO
750V

Kolejne nowości trybu wieloosobowego Call of Duty: Advanced Warfare zbliżają grę do gatunku MMO

Sledgehammer Games odsłania coraz więcej szczegółów dotyczących najnowszej części Call of Duty. Nowa iteracja gry będzie się dość mocno różnić od swoich poprzedników. Między innymi dzięki nowemu systemowi poruszania się i umiejętności, a także bardzo rozbudowanemu systemowi personalizacji postaci. Supply Drops, które za chwilę zobaczycie zbliżają grę jeszcze bardziej do gatunku MMO i sa bardzo fajnym urozmaiceniem FPS'owej rozgrywki

Supply Drops to odpowiednik lootu w grach MMO czy RPG. Paczki zawierające przedmioty, broń czy zbroje, które możecie zdobyć podczas grania. Niektóre z przedmiotów będą bardzo rzadkie i trudne do dostania. W podstawowej wersji gry ma być ponad tysiąc przedmiotów dostępnych poprzez nowy system.

Oprócz broni i innego ciekawego sprzętu, którego będziemy mogli używać stale, do naszej dyspozycji oddane zostaną także zabawki jednorazowego użytku, jak na przykład Goliath Mech, który pozwoli nam siać potworne zniszczenie na polu walki.

Muszę przyznać, że bardzo mi się to wszystko podoba (No może oprócz, niewspomnianej w tym materiale opcji kupowania potężniejszej broni za prawdziwe pieniądze) i z chęcią sprawdzę grę w akcji. Rozwój postaci i możliwość modyfikacji prawie wszystkiego, która do tej pory zarezerwowana była raczej dla gier MMO lub strzelanek w trybie dla jednego gracza, jakoś do mnie przemawia. Nie wiem tyko czy nadążę nad szaleńczym tempem rozgrywki w Call of Duty: Advanced Warfare (PS4).

Źródło: http://gamingbolt.com/

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare PLAYSTATION 3 playstation 4 Sledgehammer Games supply drops