Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.08.2014 22:11
Japońska prasa szykuje wysyp materiałów o nowych grach
448V

Japońska prasa szykuje wysyp materiałów o nowych grach

Jeśli jesteście fanami japońskich produkcji na wszelakie konsole, to bez wątpienia musicie mieć na oku dwa japońskie, największe periodyki o grach. Mowa tutaj o Famitsu i Dengeki PlayStation. Każdy z magazynów będzie w przyszłym tygodniu miał mnóstwo informacji o nowych produkcjach trzech firm.

Famitsu z którego przecieki powinny pojawić się we wtorek zaoferuje nam 36 stron o nowych grach autorstwa Marvelous AQL. Spodziewać prawie na pewno możemy się nowej odsłony Senran Kagura. Mówi się od jakiegoś czasu o kontynuacji Shinovi Versus na PS Vita. Dodatkowe 21 stron poświęcone będzie nowym produkcjom Bandai Namco i tutaj prawie na pewno lwią część zje świeżo zapowiedziany Pokken Tournament.

Największy rarytas czeka jednak fanów PlayStation. Magazyn Dengeki PlayStation zaoferuje nam aż 50 stron tekstów o nowych produkcjach na konsolę Sony. Powiązane jest to oczywiście z konferencją, która odbędzie się 1 września. Zapowiedziano także, że jeden z tytułów będzie sporym wydarzeniem i poświęcone zostanie mu bardzo dużo miejsca. Co obstawiacie?

Źródło: http://blog.hokanko-alt.com/archives/40531944.html

Tagi: Bandai Namco dengeki playstation famitsu japonia marvelous aql