Marek Kłos Marek Kłos 26.08.2014 13:18
Destiny ozłocone, ale przedmiotów nie wymienimy
784V

Destiny ozłocone, ale przedmiotów nie wymienimy

Bungie poinformowało, że ich najnowsza, kosmiczna strzelanina pokryła się złotem. Oznacza to, że nic już nie będzie w stanie opóźnić premiery Destiny (PS4), a dyski z grą są wytłaczane i pakowane do pudełek. Oprócz tej informacji mamy jednak jeszcze jedną, która nie jest już tak oczywiście dobra.

Luke Karmal z Bungie poinformował jednocześnie, że gracze nie będą mogli wymieniać ze sobą przedmiotów podczas pobytu w wieży:

Co do wymiany przedmiotów to nie. Chcemy byście je zdobyli. Powinniście móc opowiadać zawadiackie historie o tym jak zdobyliście Wasz arsenał. Gdy już raz wejdziecie w ich posiadanie, różne Wasze postacie będą mogły się nimi wymieniać w obrębie waszego konta. Jednak broń należy do graczy, którzy zdobyli ją poprzez akcję i odwagę.

Nie wiadomo jeszcze czy opcja wymiany sprzętu z innymi graczami będzie w przyszłości możliwa, ale obstawiam, że tak. Wydaje mi się, że gdy spora rzesza fanów osiągnie już wyższe poziomy, Bungie udostępni taką możliwość, jednak w okolicach premiery gry, każdy będzie pracował na siebie.

Jakoś strasznie mi to nie przeszkadza, choć nie wyobrażam sobie, żeby w tego typu grze, w przyszłości nie było takiej możlwości. W końcu targi dobijane między graczami w wieży, byłyby bardzo ciekawym elementem tego typu gry. Pożyjemy, zobaczymy. Gra ma przed sobą długą drogę.

Źródło: http://uk.ign.com/

Tagi: Bungie destiny playstation 3 playstation 4