Piotr Kaźmierczak Piotr Kaźmierczak 25.08.2014 11:11
Jak odświeżano jedną z części Kunio-Kun? Mamy galerię obrazków
2232V

Jak odświeżano jedną z części Kunio-Kun? Mamy galerię obrazków

Jedna z części popularnej i u nas (głównie wśród starszych posiadaczy Pegasusa) serii Kunio-Kun pojawi się w odświeżonym wydaniu w Japonii. Gra została nazwana Downtown Hot-Blooded March: Let’s Go to the Great Sports Meet (PS3), a my prezentujemy jej pierwsze grafiki.

Downtown Hot-Blooded March: Let’s Go to the Great Sports Meet (PS3) to na Zachodzie pozycja praktycznie nieznana. Bierzemy tu udział w kilku pseudo sportowych dyscyplinach, w trakcie których zaprezentowano wiele mechanik kojarzonych z innymi odsłonami serii (np. River City Ransom).

W galerii możecie obejrzeć obrazki pokazujące lokacje z edycji na Famicoma (pierwowzór NES-a i Pegasusa), a także ich odświeżone wersje, które znajdą się w nowej grze.

Downtown Hot-Blooded March: Let’s Go to the Great Sports Meet (PS3) ukaże się jeszcze tej zimy w Japonii, wyłącznie na konsoli PlayStation 3. Na premierę zachodnią nie ma raczej co liczyć.

Źródło: http://www.siliconera.com/2014/08/25/famicom-ps3-see-arc-system-works-remade-sports-game/

Tagi: Arc System Works Downtown Hot-Blooded March: Let’s Go to the Great Sports Meet galeria Kunio-Kun million playstation 3