Mateusz Greloch Mateusz Greloch 23.08.2014 08:56
Smoki w Destiny?
1017V

Smoki w Destiny?

Zapewne wielu z Was, tak jak mi, w ostatnim zwiastunie premierowym Destiny (PS4) umknęła jedna, krótka scena, w której skrzydlate zwierze przelatuje nad nami majestatycznie rozpościerając kończyny na tle planety lub księżyca. Czy to oznacza, że w grze pojawią się smoki? Jest ku temu jeszcze więcej przesłanek!

Oczywiście całą sprawę należy potraktować jako plotkę, jednak jak zauważył jeden użytkownik portalu YouTube, w grze pojawiają się liczne odniesienia do smoków, czy to w postaci nazwy broni i jej opisu, czy też w postaci nazwy trofeum, które również daje nam wskazówki odnośnie tego, kogo trzeba ubić by je zdobyć.

Wystarczyło mi, że po alfie i becie byłem mocno nakręcony na Destiny (PS4), ale jeśli faktycznie jednym z przeciwników będzie smok, to moje zainteresowanie wzrosło o 10000 procent. Już widzę oczyma wyobraźni jak z ogromną ekipą wybieramy się na wspólny Raid, walcząc przez parę godzin z pradawnym smokiem. Oby te marzenia nie okazały się być jedynie zbytnią nadinterpretacją, jednak to sprawdzimy już za trzy tygodnie, kiedy gra trafi na półki sklepowe.

Źródło: MoreConsole [YouTube]

Tagi: Activision Bungie destiny PLAYSTATION 3 playstation 4 wideo