Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.08.2014 20:20
Garść informacji o stworach, lokacjach i przeciwnikach w Bloodborne
895V

Garść informacji o stworach, lokacjach i przeciwnikach w Bloodborne

Bloodborne (PS4) jest jedną z największych gier na wyłączność jakie zapowiedziano na PlayStation 4. Dlatego nie ma co się dziwić, że wzbudza takie zainteresowanie. By je zaspokoić, na oficjalnej stronie gry w Japonii pojawiły się nowe informacje o pokazanych lokacjach, przeciwnikach i tajemniczym bohaterze.

Jedynym, poza naszym bohaterem był tajemniczy łowca. Jego imię to Hunter Gascoine, który jest bardzo doświadczonym i tajemniczym towarzyszem, który podróżuje sam. Podejrzewać możemy, że będzie to jedna z nielicznych postaci, która nam pomoże.

http://www.pssite.com/upload/images/encyklopedia/38/83/84/small_388384656.jpg

A potwory? Na pewno rzucił się Wam w oczy ogromny boss - Cleric Beast. Według opisu ze strony, jest to jedna z najgorszych transformacji w Yharnam, która dotknęła członków tamtejszego kościoła. Przemiana następowała w kilku fazach, począwszy od bladej skóry, po zapaść wypełnioną krzykiem i przebijającymi się prze skórę żebrami. Później mięśnie tracą elastyczność i plaga zamienia niegdyś człowieka w bestię pełną nadludzkiej siły.

http://www.pssite.com/upload/images/encyklopedia/19/66/18/small_1966188775.jpg

Opisano także pomniejszych przeciwników:

  • Tubylec polujący na bestie - sami tego nie wiedzą, ale są już zarażeni plagą, dlatego w ich oczach wszyscy są do zgładzenia. Szał, który nimi zawładnął działa niczym gorączka.
  • Człowiek na wózku inwalidzkim - to osoba pamiętająca świetność Yharnam, mająca już dziesiątki lat na karku. Dlatego nie mają innego wyjścia niż brutalna przemoc i korzystanie z garłaczy do obrony przed wszystkimi.
  • Kruk-ścierwo - normalne kruki żywią się padliną, ale ten upodobał sobie ludzkie mięso - obojętnie czy żywe czy martwe. Wrażliwe na zapach krwi i gdy wyczują ofiarę - atakują aż ją zjedzą żywcem.

http://www.pssite.com/upload/images/encyklopedia/20/63/32/small_206332156.jpg

A lokacje? Okolice katedry oddzielone są od Yharnam ogromnym klifem, a nazwa dzielnicy wzięła się od starej katedry znajdującej się w tej okolicy. Dzielnica cmentarna Hemwick to rozległa lokacja z wieloma grobami, która została zapomniana przez szlachtę, więc całość prezentuje tragiczny poziom. Sam cmentarz skrywa pewną tajemnicę.

Źródło: http://www.jp.playstation.com/scej/title/bloodborne/

Tagi: Bloodborne From Software galeria playstation 4