Mateusz Greloch Mateusz Greloch 21.08.2014 15:50
Tomasz Bagiński chętnie zrobi pełnometrażową animację z Wiedźminem w roli głównej
835V

Tomasz Bagiński chętnie zrobi pełnometrażową animację z Wiedźminem w roli głównej

Jeśli tak samo jak ja pragnęliście zobaczyć pełnometrażową produkcję Tomasza Bagińskiego z Geraltem w roli głównej, to powinniście powoli udawać się do sklepu celem zakupienia szampana. Sam zainteresowany potwierdził, że chętnie stworzyłby takie dzieło i zgłosił odpowiedni wniosek na oficjalnej stronie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Wśród dziesiątek innych propozycji widnieje Wiedźmin w reżyserii Tomasza Bagińskiego. Jeśli nadal nie wiecie kim jest ów człowiek to spieszę z pomocą - to on stworzył nominowaną do Oscara "Katedrę", a następnie zbratał się ze studiem CD Projekt RED i zabrał się za animację intra oraz paru zwiastunów dla gier z wiedźminem Geraltem w roli głównej.

Jego studio Platige, które od lat wykonuje animacje na zlecenie różnych firm od zawsze prezentowało najwyższą jakość wypuszczanych dzieł, czym zaskarbiło sobie szacunek wśród widzów oraz zleceniodawców. Po tym co firma zaprezentowała w przypadku Wiedźmina 2 : Zabójcy Królów i Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4), możemy się spodziewać, że jeśli projekt dostanie zielone światło, to czeka nas jedna z ciekawszych animacji jakie wyszły spod ręki studia Platige.

Zanim otworzymy świeżo zakupionego szampana, należy poczekać na decyzję PLSF odnośnie dofinansowania dla tego projektu. Trzymamy kciuki, by osoba decyzyjna miała odwagę wesprzeć Tomka i pomóc promować markę Wiedźmina na całym świecie.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=87246

Tagi: CD Projekt RED platige studios tomasz bagiński Wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon witcher