Marek Kłos Marek Kłos 21.08.2014 14:16
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain z obiecanym materiałem z trybu wieloosobowego
799V

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain z obiecanym materiałem z trybu wieloosobowego

Dwa dni temu zapewnialiśmy, że zaprezentujemy Wam to, co pokaże dziś serwis IGN na temat trybu wieloosobowego w potencjalnym hicie Hideo Kojimy. Słowa dotrzymujemy, więc wszystkich ciekawych zapraszam do środka.

Tryb wieloosobowy Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) nie będzie czymś typowym, jak przystało na serię, w której nietuzinkowe zagrania są na porządku dziennym. Będziemy więc mogli infiltrować bazy innych graczy i okradać ich z dóbr, które zagarnęli podczas klasycznych misji. By sobie na wzajem przeszkodzić, gracze będą rozbudowywali swoje bazy o wszelakie systemy ochronne. Począwszy od laserowych zasiek, poprzez wyszkolone patrole, kamery zintegrowane z karabinami, drony bojowe i inne przeszkadzajki zapewniające bezpieczeństwo naszym zasobom. W pewnym momencie pojawia się też drugi Snake, czyli gracz którego bazę zaatakowaliśmy. Ciekawe czy będzie możliwa bezpośrednia konfrontacja?

Żeby zobaczyć omówienie samego trybu wieloosobowego przewińcie do 16:53. Warto jednak obejrzeć cały materiał ze względu na jakość, którą prezentuje. Wszystko śmiga w 60 klatkach i pełnym HD. Bardzo podoba mi się to co widzę, choć mam nadzieję, że to tylko wierzchołek góry lodowej.

Źródło: http://uk.ign.com/

Tagi: metal gear solid v: the phantom pain multiplayer playstation 3 playstation 4 tryb wieloosobowy