Daniel Stroński Daniel Stroński 20.08.2014 20:07
Osłabić czołgi, wzmocnić rewolwery! - Bungie opowiada o wnioskach z bety Destiny, mapach i DLC
844V

Osłabić czołgi, wzmocnić rewolwery! - Bungie opowiada o wnioskach z bety Destiny, mapach i DLC

Do premiery Destiny (PS4) zostało mnie dni, niż minęło od zakończenia bety. Bungie głuche na sugestie graczy nie jest, a popularna beta z zeszłego miesiąca przyniosła ich sporo. Co ulegnie zmianom i jaka będzie zawartość grudniowego DLC?

Udostępniona misja na Księżycu z lipcowej bety skupiła największą liczbę graczy naraz w historii gier sieciowych. Takie osiągnięcie motywuje do pracy nad grą. A wciąż jest nad czym pracować.

Zmiany dotkną na przykład nieco zbyt potężny czołg z Crucible'a, zaś dodatkową moc dostaną rewolwery i karabiny pulsacyjne (pulse rifles). Cieszy wzmocnienie szczególnie tych pierwszych, których ograniczona pojemność na naboje i moc zbliżona do scout rifle'ów nie zachęcały do używania jako głównej broni.

Jako że Destiny (PS4) będzie największą grą Bungie, twórcy zapewniają, że wielu lokacji Nowej Rosji zwyczajnie nie mogliśmy zwiedzić, bo nasi bohaterowie wciąż byli za słabi (miejsca z niemal niezniszczalnymi przeciwnikami), lecz bronili oni sporych miejscówek. Wraz z wykonywaniem misji odblokujemy także coraz większe tereny.

W końcu - grudniowe rozszerzenie, które wnieść ma nowe mapy, przedmioty, misje, wyzwania i tryby co-opowe (dokładniej "nowe możliwości, na jakie doświadczycie kooperacji').

Informacje przyniósł wywiad na kanale PlayStation Access z jednym z twórców Destiny (PS4). Cały materiał możecie obejrzeć niżej, a premiera gry już 9 września tego roku.

Źródło: PlayStation Access

Tagi: Bungie destiny playstation 3 playstation 4 wideo