Mateusz Greloch Mateusz Greloch 20.08.2014 16:53
Przeciwnicy w Silent Hills mogą być kosmitami
1325V

Przeciwnicy w Silent Hills mogą być kosmitami

Podczas ogrywania P.T (PS4), z radia dobiegały mnie dziwne dialogi w nieznanym języku, jednak internauci doszli już do tego, że jest to język szwedzki. Ktoś postanowił przetłumaczyć całość i podzielić się z siecią swoimi odkryciami, które rzucają nowe światło na przyszłą grę Hideo Kojimy i Guillerma del Toro.

Na początek wspomniany fragment, który najwygodniej zobaczyć za pośrednictwem materiału w serwisie YouTube [koniecznie włączcie angielskie napisy:

Z całego przemówienia najciekawsze są fragmenty:

Tak, radio-dramat sprzed 75 lat jest prawdziwy

Oni są na naszej ziemi i monitorują nas wszystkich

Nikomu nie ufaj, nie ufaj policji, oni już są przez nich kontrolowani

Tak to wygląda od 75 lat, więc witaj w nowym świecie.

Już niedługo otworzą się bramy do nowego wymiaru.

Radio-dramat sprzed 75 lat? Pamięta ktoś o Wojnie Światów? Według lektora, opowieść jest prawdziwa, a całą sprawę zatuszowano przez kontrolowaną policję i władze, które zostały opanowane przez przybyszy. Wkrótce ma nas czekać otwarcie wrót do nowego wymiaru.

Czy to oznacza, że w Silent Hills (PS4) będziemy ścierać się z obcymi, którzy przeniknęli do naszego środowiska i zdominowały najważniejsze organy państwa? Patrząc na poprzednie odsłony serii o Cichym Wzgórzu, wydaje się to mało prawdopodobne, ale kto wie, co siedzi w głowach dwóch reżyserów, którzy zasiedli do wspólnej pracy nad tą grą?

Źródło: http://screenburn.kotaku.com/the-swedish-radio-transmission-in-p-t-hides-a-major-re-1624276494?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

Tagi: guillermo del hideo kojima Konami P.T. playstation 4 silent hills toro wideo