Daniel Stroński Daniel Stroński 18.08.2014 20:07
Zostań gwiazdą z poziomu własnej kanapy - The Playroom otrzyma dziś darmowy dodatek AR STUDIO
1319V

Zostań gwiazdą z poziomu własnej kanapy - The Playroom otrzyma dziś darmowy dodatek AR STUDIO

Projektowanie scenerii do streamów z własną osobą, interakcje z publicznością i zostajemy gwiazdą Internetu - taką przyszłość widzą autorzy darmowej aplikacji The Playroom (PS4), która dorobi się dziś wieczorem specjalnego dodatku.

Dostępny od dzisiejszego wieczoru dodatek AR STUDIO to oferta dla żądnych sławy domorosłych showmanów, którzy będą mogli zaprojektować ozdoby przystrajające widok z kamerki PlayStation 4. Zrobią to poprzez aplikacje na smartfony i tablety (Android oraz iOS), a później już tylko sława i... i tyle. Pieniędzy za to nikt nie dostanie.

Z poziomu konsoli wybrać będzie można również efekty obrazu, włączyć własny plik MP3 (ciekawe co na to Twitch...), nałożyć kapelusz lub maskę ruszającą się wraz z naszą głową czy wypuścić kolorowy dym i konfetti. 

Znajdzie się też miejsce na interakcje z widzami, którzy mogą udzielać odpowiedzi na przygotowane pytania. Czy powstanie nowa edycja Milionerów z 13-letnim Urbańskim w garniturze z komunii?

Możliwości jest sporo i myślę, że każdy mógłby zajrzeć w najbliższym czasie, by zobaczyć jak daleko sięga ludzka kreatywność. A nuż traficie na jakieś samobójstwo albo sekstaśmę. Przypominamy zwiastun z E3:

Tagi: