Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.08.2014 13:21
To już pewne - SharePlay z ograniczeniem czasowym, ale bez limitu wykorzystania
961V

To już pewne - SharePlay z ograniczeniem czasowym, ale bez limitu wykorzystania

Tak jak informowaliśmy ostatnio, Share Play faktycznie będzie posiadało godzinne ograniczenie czasowe. Otrzymamy więc funkcję nie tak idealną jak komuś mogło się wydawać. Na szczęście, Sony poszło po rozum do głowy i postanowiło zostawić graczom pewną furtkę.

Po pierwszym artykule, GameSpot skontaktował się z Sony by dowiedzieć się czy faktycznie usługa ta wchodząca w skład aktualizacji 2.0 posiadać będzie ograniczenie czasowe. I tak, będzie. Ale pozostawiono pewną furtkę o której wspomniałem.

Po 60 minutach i tym jak sesja się zakończy, będziemy mogli od razu odpalić kolejną i nadal grać przez 60 minut z naszym znajomym. Jest to uciążliwe, ale w jakiś sposób znajduje kompromis między otwieraniem się na graczy, a trzymaniem całość w ryzach by wydawcy nie byli niezadowoleni z tego faktu.

Przypominam, że Share Play funkcjonować ma jak wirtualna kanapa. Gdy dwie osoby mają PS+, jedna może podłączyć się do konsoli drugiej i razem grać w jakiś tytuł tak długo, jak host będzie obecny w trakcie sesji.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/ps4s-upcoming-game-sharing-feature-limits-you-to-6/1100-6421730/

Tagi: playstation 4 share play