Daniel Stroński Daniel Stroński 15.08.2014 18:18
Zajawka WWE 2K15 zabija wzrokiem, a rozgrywka - śmiechem
817V

Zajawka WWE 2K15 zabija wzrokiem, a rozgrywka - śmiechem

Niedokładna detekcja obrażeń i dziwnie zaskakujące animacje niby pasują do scen z prawdziwego teatru walk w WWE. Mamy zajawkę WWE 2K15 (PS4) i rozgrywkę z pełną walką Ortona z Cesaro.

Jeśli szukacie informacji na temat trybu Showcase, odsyłamy do wcześniejszego newsa. W tym zobaczycie groźnie spojrzenia zawodników. I jeszcze więcej groźnych spojrzeń:

 

Wiemy już jak zawodnicy stoją w miejscu - teraz czas na akcję! Twórcy zapowiadają zupełnie nową mechanikę i nazywają nadchodzącą odsłonę serii "z braku lepszego określenia - symulatorem wrestlingu". Z braku lepszego określenia, bo to przecież nie jest bijatyka.

Walka w parterze? Chcecie założyć dźwignię? Szykujcie się na walkę w papier-kamień-nożyce, wygrany przejdzie do lepszej pozycji. A później wyszukamy sweet spota niczym w otwieraniu zamka wytrychem, na ślepo przesuwając prawym analogiem.

I zrozumiałe, że w prawdziwym wrestlingu podczas walki ciosy często nawet nie dotykają ciała przeciwnika, ale WWE 2K15 to tylko gra! Dlaczego okładanie powietrza na wpływ na zdrowie zawodnika? Zresztą zobaczcie sami:

Tagi: 2K Sports gamescom 2014 playstation 3 playstation 4 wideo WWE 2K15 yukes