Marek Kłos Marek Kłos 14.08.2014 12:58
Teraz każdy chętny może zagrać w Defiance na PlayStation 3
708V

Teraz każdy chętny może zagrać w Defiance na PlayStation 3

Połączone z serialem telewizyjnym MMO od Trion Word's - Defiance (PS3) przeszło jakoś bez większego echa. W maju tego roku, studio ogłosiło, że ich gra będzie dostępna w popularnym obecnie modelu free-2-play. 

Od dzisiaj każdy, kto ma ochotę zanurzyć się w tym bardzo ciekawym uniwersum, będzie to mógł zrobić kompletnie za darmo. Stosunkowo niedawno zaczął się drugi sezon serialu, którego fabuła ma wpływ na grę (działa to też w drugą stronę). Najlepsi gracze mają nawet możliwość zaistnieć w telewizyjnej adaptacji.

Gracze, którzy zakupili swoją kopię gry Defiance (PS3), mogą liczyć na paczkę bonusów, która zawierać będzie dodatkowe miejsca na bohaterów, sloty na ekwipunek, specjalne przedmioty oraz solidną ilość growej waluty. Każdy z nich dostanie także 30 dni statusu patrona.

Przyznam się szczerze, że od czasów pokazu gry, na których byłem podczas Gamescomu w 2012 roku, jakoś nic nie chciało mnie przyciągnąć do tego tytułu, choć grało się całkiem przyjemnie. Teraz gdy gra jest darmowa, chyba obejrzę pierwszy sezon serialu i sprawdzę czy faktycznie to nietypowe połączenie daje frajdę.

Źródło: http://www.thesixthaxis.com/

Tagi: defiance free 2 play PlayStation 3 Trion Worlds