Mateusz Greloch Mateusz Greloch 14.08.2014 10:48
Genialny animator Naughty Dog prezentuje krótką animację w klimatach Dante's Inferno
678V

Genialny animator Naughty Dog prezentuje krótką animację w klimatach Dante's Inferno

Tal Peleg to animator współpracujący z Naughty Dog i wieloma studiami filmowymi, który prywatnie lubuje się w krótkich animacjach. Jeśli nie kojarzycie człowieka, to nadmienię tylko, że to właśnie on animował większość scenek przerywnikowych w The Last of Us™ (PS3) i do niego należało łączenie danych z motion capture w płynne ruchy.

Po takim wstępie, czas na danie główne - Tal, prywatnie fan Dante's Inferno, postanowił oddać hołd jednej ze swoich ulubionych produkcji i stworzyć krótką animację. Krótko powiedziawszy, poziom wykończenia tej produkcji stawia ją na równi z wieloma animacjami, które tworzyły całe zespoły. Tutaj mamy do czynienia z pracą wyłącznie jednego człowieka, który swoją pasję i wolny czas połączył w jedno, tworząc małe dzieło sztuki.

Jeśli ciągle Wam mało, to poniżej zamieszczę jeszcze jeden filmik, który prezentuje zakres jego pracy nad wspomnianym wyżej The Last of Us™ (PS3), jednak przestrzegam Was przed spojlerami, bowiem w scenkach jest ich dosyć sporo. Jeśli nie grałeś, nie oglądaj by nie psuć sobie zabawy.

Źródło: Tal Peleg [YouTube]

Tagi: dante's inferno tal peleg the last of us wideo