Michał Madanowicz Michał Madanowicz 14.08.2014 11:00
The Division z nowymi screenami, a także informacjami nt. gry solo oraz cyklu dnia i nocy
1451V

The Division z nowymi screenami, a także informacjami nt. gry solo oraz cyklu dnia i nocy

Ubisoft nie zapomina na gamescomie o żadnej ze swoich największych produkcji. Były już materiały z Assassin's Creed Unity (PS4) i Far Cry 4 (PS4), więc teraz przyszedł czas na Tom Clancy's The Division (PS4).

Upubliczniono łącznie sześć nowych obrazków – trzy zrzuty ekranu i trzy grafiki inspirowane grą. Galerię tradycyjnie znajdziecie pod tekstem.

Oprócz tego serwis gematsu opublikował ciekawy wywiad z twórcami The Division. Dowiedzieć możemy się z niego m.in. o tym, że choć tytuł bazuje przede wszystkim na kooperacji, deweloper skonstruował świat gry tak, by nawet przemierzając wirtualny Nowy Jork w pojedynkę, użytkownik mógł zaliczać powierzone mu zadania. Pomóc ma w tym szeroka gama gadżetów i dużo możliwości w trakcie walki. Innego stylu działania będzie wymagała gra z przyjaciółmi, a innego samotna eksploracja – dzięki temu w obu przypadkach rozgrywka ma być interesującym doświadczeniem.

Potwierdzono także, że cykl dnia i nocy odgrywać ma w grze bardzo ważną rolę. Nowy Jork po zmierzchu będzie o wiele bardziej niebezpiecznym miejscem, stąd też nocą będziemy musieli działać z większą ostrożnością.

The Division wciąż nie posiada ustalonej daty premiery. Wiemy jedynie, że produkcja trafi na sklepowe półki w przyszłym roku. Platformy docelowe to PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Źródło: www.gematsu.com

Tagi: galeria gamescom 2014 massive entertainment playstation 4 tom clancy's the division Ubisoft