Michał Madanowicz Michał Madanowicz 14.08.2014 10:02
Pierwsze fragmenty rozgrywki z FIFA 15!
1942V

Pierwsze fragmenty rozgrywki z FIFA 15!

Targi w Kolonii to raj dla fanów piłkarskich symulatorów. Gamescom umożliwia graczom sprawdzenie w akcji zarówno najnowszej FIFY, jak i Pro Evolution Soccera. Jak prezentuje się produkcja Konami, zobaczyć możecie tutaj, natomiast w tym tekście skupimy się na tytule spod dłuta Elektroników.

Do sieci trafiło już kilka materiałów wideo pochodzących z FIFA 15 (PS4) w wersji na konsole nowej generacji, niestety większość z nich w słabej jakości. Poniżej prezentujemy te zdecydowanie najlepsze, gdzie zobaczyć można najwięcej szczegółów związanych z rozgrywką.

Bez dwóch zdań nowa FIFA będzie prawdziwą gratką dla fanów angielskiej piłki. O tym, że piętnastka będzie mogła pochwalić się pełną licencją Premier League, na którą składają się nie tylko drużyny, ale i wszystkie stadiony, wiedzieliśmy już wcześniej. Zadbano w tym przypadku nawet o najmniejsze detale, takie jak chociażby oficjalna grafika PL przedstawiająca aktualny wynik i minutę meczu.

Co do rozgrywki, tutaj musimy się wstrzymać z porównaniami. Materiały są w zbyt słabej jakości, aby móc oceniać grę względem poprzednich odsłon cyklu. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda tak samo, ale prawda jest taka, że zmiany odczuć można dopiero wtedy, kiedy samemu weźmie się kontroler do ręki i rozegra kilka spotkań.

FIFA 15 do sprzedaży trafi w Europie 26 września.

Źródło: www.youtube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 15 gameplay gamescom 2014 PLAYSTATION 3 playstation 4 playstation vita wideo