Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.08.2014 20:15
Multiplayer w Call of Duty: Advanced Warfare to zbiór najlepszych pomysłów z gier FPS
1037V

Multiplayer w Call of Duty: Advanced Warfare to zbiór najlepszych pomysłów z gier FPS

Większość ludzi twierdzi, że Activision przespało kilka lat ewolucji strzelanek z perspektywy pierwszej osoby. Na pewno mają rację w kwestii oprawy graficznej i wszelakiej destrukcji otoczenia. Dlatego Sledgehammer Games postanowiło nadrobić stracone lata. Jak? Wrzucając w Call of Duty: Advanced Warfare (PS4) najlepsze cechy innych FPS-ów.

Zwiastun trybu dla wielu graczy, który skupia się na rozgrywce pokazuje, że mamy tutaj poza klasyczną dynamiką tej serii także rozwinięcie pomysłu z Call of Duty: Ghosts (PS4) (które 'pożyczono' od DICE) - interaktywne plansze. Do tego jetpacki, które nasuwają skojarzenia z Titanfallem. Ponadto futurystyczny klimat Crysisa i Killzone'a, lasery, gadżety ofensywne i defensywne. A gdzieś pomiędzy tym - noże.

Oprócz wideo, dowiedzieliśmy się także o tak zwanym "Dniu Zero". Dostęp do niego otrzyma każda osoba, która złoży zamówienie przedpremierowe. Jaka płynie z tego korzyść? Gra będzie grywalna przez sieć 24 godziny wcześniej, otrzymamy podwójne doświadczenie wraz z dwoma specjalnymi karabinami, egzoszkieletem i dodatkową bronią podręczną - Quantum EM1.

Czyli proste równanie - nie chcesz być w plecy na dzień dobry - złóż preordera. W innym przypadku wpadniecie na pole walki będąc kompletnym golasem.

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare playstation 3 playstation 4 Sledgehammer Games wideo