Mateusz Greloch Mateusz Greloch 11.08.2014 16:15
WWE 2K15 i tryb 2k Showcase - pierwsze konkretne szczegóły
679V

WWE 2K15 i tryb 2k Showcase - pierwsze konkretne szczegóły

Wiedzieliśmy o tym, że w WWE 2K15 (PS4) znajdziemy tryb 2k Showcase, który będzie swego rodzaju kampanią dla pojedynczego gracza. Wiedzieliśmy też, że będziemy tam śledzić losy najgłośniejszych konfliktów w historii wrestlingu. Dzisiaj wiemy już, o jakie konflikty chodzi i po pierwszych reakcjach fanów - czeka nas niezwykle spektakularne widowisko.

2k Showcase zostanie podzielone na dwie odnogi, które przedstawią dwa różne konflikty. W jednym z nich zobaczymy jak John Cena i CM Punk za pomocą pięści, kopniaków i rzutów, będą próbowali przedstawiać swoje najsilniejsze argumenty. Ich historia ciągnęła się od 2011 roku, a skończyła dopiero dwa lata później.

W drugiej części przyjrzymy się bliżej losom kolejnych legend wrestilngu. Triple H wyzwie na pojedynek Shawna Michaelsa. Ci panowie powinni być znani tym, którzy śledzili wrestling w latach 2002-2004, bowiem to właśnie tego okresu będzie dotyczyła ta część kampanii.

Jak dokładnie będzie wyglądał tryb 2k Showcase? Będzie to zlepek archiwalnych zapisów wywiadów, zakulisowych materiałów, komentarzy obu graczy oraz samych klasycznych walk - wszystko po to, by całość zyskała na widowiskowości i pozwalała nam poczuć się, jak byśmy siedzieli w pierwszym rzędzie i obserwowali całość na żywo. Oprawa ma dorównać tej, którą stosuje się podczas transmisji telewizyjnej, więc możemy przygotować się na najprawdziwsze show, zgodne ze standardami WWE.

Na 2k Showcase mają przypadać 33 walki, za które będziemy dodatkowo premiowani jeśli wykonamy charakterystyczne dla danego meczu cele. Jeśli to nadal za mało, to 2k Sports już zapowiedziało, że po premierze gry postara się o odpowiednie paczki DLC, które dodadzą więcej klasycznych starć. Spokojnie, nie będzie to wycięte z podstawowej gry doznanie, te paczki powstaną dopiero po wydaniu gry - przynajmniej tak przekonuje 2k.

Źródło: Game Informer

Tagi: 2K Sports playstation 3 playstation 4 WWE 2K15 Yuke's