Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.08.2014 16:07
Pierwsza galeria i masa informacji z Samurai Warriors Chronicles 3
1385V

Pierwsza galeria i masa informacji z Samurai Warriors Chronicles 3

Koei Tecmo krótko po zapowiedzi Samurai Warriors: Chronicles 3 (PS Vita), które w Japonii na PS Vita wyląduje w tym roku postanowiło podzielić się z nami obszerną galerią i garścią nowości w nią wprowadzonych.

Co nowego znajdzie się w grze? Między innymi system przełączania się między czterema, wybranymi wcześniej postaciami. Ma to nam pomóc w trakcie kolejnych bitew z coraz wyższym poziomem trudności. Następną nowinką będzie zwiększony wpływ stopnia znajomości postaci na ich konwersacje. Im bardziej dani bohaterowie się lubią, tym większa szansa na dodatkowe sceny w trakcie gry.

Poszerzony zostanie także wachlarz dostępnych technik bitewnych, które znowu będziemy mogli trenować w specjalnym budynku na modłę dojo. Ponadto do walki wprowadzone zostaną ataki z Samurai Warriors 4 (PS4) - hyper attack, mighty strike, rage attack oraz najsilniejszy atak nazwany kaiden.

Na sam koniec wyszczególniono fabułę gry, w której umieszczono momenty alternatywne do głównej osi historycznej. Nazwano je "Co, jeśli...". W nich spojrzymy na pewne wydarzenia z innego punktu widzenia, z oczy innej postaci, lub wykonywać będziemy inne zadania.

A wspomniana galeria - poniżej.

Źródło: http://gematsu.com/2014/08/samurai-warriors-chronicles-3-details-screenshots

Tagi: