Mateusz Greloch Mateusz Greloch 09.08.2014 09:25
Nowa galeria z Guilty Gear Xrd -SIGN- pokazuje dostępne tryby gry
1118V

Nowa galeria z Guilty Gear Xrd -SIGN- pokazuje dostępne tryby gry

Produkcja studia Arc System Works jest już na ukończeniu, dlatego nie powinny nas dziwić kolejne dostępne materiały, które każdego kolejnego dnia trafiają do sieci. Dziś mamy dla Was galerię na której zobaczyć możemy parę trybów z Guilty Gear Xrd -Sign- (PS4).

Ci, którzy jeszcze nie wiedzą, mogą być zdziwieni, ale wychodząca na PlayStation 3 i PlayStation 4 bijatyka, pozwoli na granie posiadaczom obu wersji razem. Dotyczy to zarówno meczów rankingowych, jak i tych zwykłych, które nie będą miały wpływu na naszą pozycję w zestawieniu. Lobby pomieści 8 osób, a naraz będą mogły rozgrywać się cztery mecze. Oprócz tego, Ci, którzy zakończyli swoje mecze lub oczekują na kolejne będą mogli komentować za pomocą tekstu lub headsetów to, co dzieje się na ekranie.

Na poniższych zrzutach można zaobserwować wycinki z paru trybów gry z Tutorialem, Challenge, Mission i treningowym na czele. W grze pojawi się również Story Mode, jednak na więcej informacji o tym konkretnym trybie musimy jeszcze poczekać.

Źródło: gematsu.com

Tagi: Arc System Works galeria Guilty Gear Xrd -SIGN- PlayStation 3 PlayStation 4