Daniel Stroński Daniel Stroński 08.08.2014 20:08
W #killallzombies na PS4 rozgrywką pokierują widzowie streama
887V

W #killallzombies na PS4 rozgrywką pokierują widzowie streama

Masowe mordy zombie przy decyzjach podejmowanych przez oglądającą stream widownię? Mieliśmy już z tym do czynienia w Dead Nation™: Apocalypse Edition (PS4), lecz teraz weźmiemy udział w szalonym show telewizyjnym!

#killallzombies to shooter z widokiem z góry, w którym bierzemy udział w tytułowej grze społeczeństwa przyszłości. Cywile rzucani są dla rozrywki widzów na areny z setkami zombiaków, a widzowie decydują, co stanie się następnie. Areny podzielone są na małe heksagony, odpowiednio dostosowujące plansze do potrzeb organizatorów krwawego show. Na mapach pojawiają się przeszkody i broń, a streamując rozgrywkę to widzowie decydują, co wydarzy się z graczem.
 
Co jakiś czas rozpoczyna się głosowanie - eventy, dodatkowa amunicja, więcej umarlaków, czasowe perki, etc. - za wybór odpowiada gracz, ale też wpływ ma obserwująca stream widownia - jeśli wybierze się sugerowaną przez nią opcję, postać gracza zostanie nagrodzona dodatkowymi punktami życia i doświadczenia. Widzowie też będą w stanie zmienić szybkość poruszania się gracza, odblokować potężniejsze bronie, zmienić kąt padania kamery czy całe sterowanie.
 
Wśród broni znajdą się rewolwery, shotguny, karabiny oraz futurystyczna kusza i działko plazmowe, a amunicja będzie dostępna w kilku rodzajach. Każdy zdobyty poziom to także dodatkowy perk, wśród których czeka niewidzialność czy natychmiastowa śmierć przeciwników.
 
Nie znamy jeszcze daty premiery.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: #killallzombies beatshapers galeria playstation 4